Rok 2015

UWAGA!

Uprzejmie zapraszamy na 

8. Konferencję

z cyklu

DOBRE PRAKTYKI W ZAPEWNIANIU I DOSKONALENIU JAKOŚCI KSZTAŁCENIA NA UNIWERSYTECIE WARSZAWSKIM (2015)

Kształcenie w językach obcych

11 czerwca 2015 r.

Uniwersytet Warszawski

 gmach przy Małym Dziedzińcu

ul. Krakowskie Przedmieście 24

sala 200

  Program konferencji dostępny jest TUTAJ

Prezentacje z konferencji dostępne są TUTAJ

UWAGA-Profil Praktyczny

Zachęcamy do zapoznania sie z poniższym zaproszeniem Polskiej Komisji Akredytacyjnej oraz Grupy Wyższych Szkół Bankowych:

"Polska Komisja Akredytacyjna oraz Grupa Wyższych Szkół Bankowych mają zaszczyt zaprosić do udziału w  Forum Jakości -  „Profil praktyczny – pierwsze lata doświadczeń”. Forum Jakości w całości poświęcone będzie poświęcone problematyce kształcenia na kierunkach o profilu praktycznym. Niewątpliwie sposób definiowania i realizacji profilu praktycznego będzie kształtował się w najbliższych latach, jednak już dziś chcielibyśmy zaprosić Państwa do wspólnej dyskusji na temat zarówno doświadczeń międzynarodowych, jak i krajowych w zakresie realizacji profilu praktycznego.

Tematyka pierwszego dnia Forum będzie obejmować uwarunkowania prawne, kryteria oceny profilu praktycznego oraz doświadczenia międzynarodowe w zakresie kształcenia dualnego i akredytacji. Natomiast w kolejnym dniu Forum przedstawione zostaną pierwsze doświadczenia krajowe w organizacji i realizacji kształcenia na kierunkach o profilu praktycznym, w ramach którego uczestnicy będą mieli możliwość uczestniczenia w tematycznych prelekcjach plenarnych, poświęconych istotnym zagadnieniom dla tego rodzaju kształcenia. Ważnym elementem każdego z nich będzie dyskusja prelegentów z uczestnikami, co pozwoli na zgłębienie szczególnie interesujących zagadnień.

Konferencja Forum Jakości odbędzie się w dniach 9 – 10.06.2015 r. w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

Szczegółowy program konferencji, wszelkie informacje praktyczne oraz formularz rejestracyjny udostępnione zostały na dedykowanej  stronie internetowej www.forumjakosci.edu.pl<http://www.forumjakosci.edu.pl>."


 

 UWAGA!

Uprzejmie informujemy, że w związku z uczestnictwem Uniwersytetu Warszawskiego w projekcie "Szkoły wyższe w roli integratora uczenia się przez całe życie", na stronie www.bjk.uw.edu.pl została utworzona zakładka zatytułowana "Projekt -Integrator". W zakładce tej umieszczane będą wszystkie najważniejsze informacje oraz dokumenty, zarówno o charakterze organizacyjnym, jak i merytorycznym, niezbędne przy realizacji zadań przewidzianych w projekcie.

 
 
Biuro Jakości Kształcenia Uniwersytetu Warszawskiego