- Biuro ds. Jakości Kształcenia - http://bjk.uw.edu.pl -

Nagroda Dydaktyczna Rektora UW 2018

Uprzejmie informujemy, że na ostatnim posiedzeniu Senatu UW w dniu 21 listopada rostrzygnięta została juz trzecia edycja Nagrody Dydaktycznej Rektora UW. Najlepszymi nauczycielami akademickimi w tym roku zostali dr Danuta Solecka z Wydziału Biologii, dr Agata Komendant-Brodowska oraz dr Filip Kawczyński z Wydziału Filozofii i Socjologii. Więcej informacji na temat laureatów oraz uroczystości wręczenia nagród znajduje sie na stronie : https://www.uw.edu.pl/nauczyciele-z-nagroda-dydaktyczna/ [1]

 

 

Badanie Nauczycieli Akademickich i Lektorów na UW

Posted By Katarzyna Wileńska On In Aktualności,Bez kategorii | No Comments

W tym roku, po raz drugi, Pracownia Ewaluacji Jakości Kształcenia organizuje ogólnouczelniane Badanie Nauczycieli Akademickich i Lektorów. Badanie ma na celu zebranie opinii pracowników naukowo-dydaktycznych UW na temat warunków pracy oraz wizerunków Uniwersytetu Warszawskiego jako miejsca rozwoju naukowego i zawodowego. Ankietę on-line można wypełniać od 15 października do 16 listopada po zalogowaniu się do systemu USOSweb.

Wiecej informacji dostepnych jest : https://www.uw.edu.pl/ii-ankieta-pejk-dla-nauczycieli/ [2]

Harmonogram działań doskonalących 2018

Posted By Katarzyna Wileńska On In Aktualności,Bez kategorii | No Comments

Szanowni Państwo

wszystkim Przewodniczącym Wydziałowych Zespołów Zapewniania Jakości Kształcenia uprzejmie przypominamy, że 30 października mija termin nadsyłania wypełnionych formularzy Harmonogramów działań doskonalących- Proces dyplomowania 2018.  Obecny formularz jest kontynuacja poprzednich Sprawozdań z oceny własnej.

Poniżej zamiszczamy formularz:

Formularz-Harmonogram-WZZJK-2018.docx (32 pobrania)

Sprawozdanie z oceny własnej 2017

Posted By Katarzyna Wileńska On In Aktualności,Bez kategorii | No Comments

Uprzejmie informujemy, że opracowane przez Uczelniany Zespół Zapewniania Jakości Kształcenia „Sprawozdanie z oceny własnej 2017. Wykorzystanie wyników badań dot. studentów i absolwentów w konstruowaniu procesu kształcenia oraz projektowanie studenckich praktyk zawodowych” zostało zaakceptowane przez JM Rektora UW dr hab. prof. UW Marcina Pałysa.

Sprawozdanie wraz z rekomendacjami dostępne jest:

[/su_list]

 

Rekomendacje UZZJK 2018

Posted By Katarzyna Wileńska On In Aktualności | No Comments

UWAGA!

Uprzejmie informujemy, że w dniu 29 marca 2018 r. JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego zaakceptował przygotowane przez Uczelniany Zespół Zapewnienia Jakości Kształcenia PROPOZYCJE DZIAŁAŃ NA RZECZ JAKOŚCI KSZTAŁCENIA  NA PODSTAWIE RAPORTU Z OGÓLNOUNIWERSYTECKIEGO BADANIA REKRUTACYJNEGO (2018).

Rekomendacje-UZZJK-2018.pdf (39 pobrań)

Nagroda Dydaktyczna Rektora UW

Posted By Katarzyna Wileńska On In Aktualności | No Comments

15.11.2017 r.

 

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z rekomendacjami Komisji – powołanej Zarządzeniem nr 28 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 23 marca 2017 r.  w sprawie powołania Komisji Nagrody Dydaktycznej Rektora Uniwersytetu Warszawskiego-  lauretami drugiej edycji Nagrody Dydaktycznej Rektora UW zostali:

1. dr Karolina Krasuska z Instytutu Ameryk i Europy -obszar nauk humanistycznych

2. dr Javier de Lucas Araujo z Wydziału Fizyki – obszar nauk przyrodniczych i obszar nauk ścisłych

3. dr Tomasz Wites z Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych – obszar nauk społecznych

 

Link do strony głownej UW: http://www.uw.edu.pl/nagroda-dydaktyczna-rektora-2017/ [3]

Wyróżnionym dydaktykom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!